AustriAlpin

AustriAlpin

Купуючи спорядження від Austri Alpin ви будете точно впевнені у його якості!

Бренд був заснований у 1996 році в Австралії, де найкращі європейські конструктори, альпіністи та парапланеристи створили власну компанію з виробництва технічного спорядження. Знаходячись прямо в серці австрійських Альп – у долині Штубай, вони проводять випробування та тестування виробів у технічно тяжкій, гірській місцевості. Це дозволяє врахувати всі найдрібніші деталі і досягти чудової якості спорядження для альпінізму, скелелазіння і парапланеризму.

Над розробкою та виробництвом екіпірування Austri Alpin займаються відомі спортсмени: Beat Kammerlander, Gundi Kraft, Markus Grundhammer. Ця команда професіоналів вкладає всі свої навички та багаторічний досвід у продукцію Austri Alpin. Спеціалізується бренд на випуску продукції для альпінізму, парапланеризму та скелелазіння. Якісне та безпечне спорядження для екстремальних видів спорту. Інновація та увага до деталей – невід'ємні характеристики товарів Austri Alpin.

Де придбати офіційну продукцію від Austri Alpin?

На сайті Northwall ви знайдете лише сертифіковану та офіційну продукцію всіх брендів.
Купуючи товари в нашому магазині, ви будите точно впевнені в його якості, а консультанти допоможуть правильно підібрати все необхідне спорядження. Ми знаходимося в Києві, і якщо у вас немає можливості до нас приїхати, пишіть у швидкий чат на нашому сайті, і наші компетентні консультанти із задоволенням вам підкажуть. Також ви можете замовити доставку товарів з Києва в будь-яке інше місто України.


Ваш кошик порожній!


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту