Beal

Beal

Високоякісні мотузки та спорядження від французького бренду Beal

Компанія Beal це маленьке сімейне підприємство, але незважаючи на це, є одним із найкращих виробників скелелазного та альпіністського спорядження у світі. Вже понад 25 років бренд Beal спеціалізується на виробництві мотузок, альтанок, касок, петель, карабінів та аксесуарів. Безперечна технічна перевага у виробництві, зробила його лідером на ринку альпіністського та скелелазного спорядження.

Засновники Beal Янік Зайгноєр та Патрік Едлінгер вклали багато сил та завзяття у розвиток компанії та дослідження технологій. Крок за кроком вони йшли до мети створення надійного та високоякісного спорядження. І до початку 80-х років вони позбавили скелелазів страху зривів. Завдяки новим технологіям у виробництві динамічних мотузок, надійному та технологічному спорядженню від Beal, техніка скелелазна просунулась сильно вперед, у всьому світі.

Де купити оригінальну мотузку від Beal?

Бренд Beal має широку мережу дистриб'юторів у понад 40 країнах світу. У нас в магазині ви можете купити високоякісні мотузки та інше спорядження від французького бренду Beal. Лише оригінал! Якщо ви знаходитесь в іншому місті, замовляйте онлайн, і ми доставимо ваше замовлення до будь-якої точки України. З вибором відповідного саме вам спорядження допоможуть наші компетентні консультанти.
Вся продукція Beal сертифікована ISO 900, що гарантує високу якість спорядження.


Ваш кошик порожній!


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту