Berghaus

Berghaus

Історія британського оutdoor бренду Berghaus

Засновники компанії Гордон Дейвісон та Пітер Локі, професійні альпіністи з північного сходу Англії. У ті роки в Британії ще не існувало такого поняття, як одяг оutdoor (одяг для активного відпочинку). Більшість фахівців самі шили собі екіпірування. Пітер та Гордон також самі створювали та тестували свою продукцію. Використовуючи досвід та знання, вони доводили кожну річ до досконалості. І на основі цього, у 1966 році Гордон Дейвісон та Пітер Локі випустили свою колекцію високоякісного оutdoor одягу. Вона відповідала всім потребам альпіністів, туристів та мандрівників. Це стало початком бренду Berghaus.
Перший магазин було відкрито в UK під назвою LD Mountain center. Він швидко став одним з найкращих, серед професійних магазинів оutdoor спорядження та одягу у світі.

Чому купити одяг від Berghaus – це відмінний вибір?

Сьогодні Berghaus продовжує свою роботу зі створення кращого інноваційного спорядження у світі для любителів активних видів спорту та відпочинку. Замовити якісний одяг від британського бренду Berghaus ви можете у нас на сайті online, або в нашому магазині в Києві.

Berghaus спеціалізується на виробництві флісових , штормових та софтшельних штанів та курток. Також випускають високоякісні рукавички, варюшки , бахили гамаші, термобілизну і навіть рюкзаки. Серед усієї різноманітності вибору у нас у магазині, наші консультанти із задоволенням допоможуть вам підібрати необхідний саме вам товар.


Ваш кошик порожній!


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту