Fire Maple пальники та посуд для туризму

Fire Maple пальники та посуд для туризму

Компанія «FIRE-MAPLE» з'явилася у 2001 році та зарекомендувала себе як великий виробник газових пальників, посуду та аксесуарів для приготування їжі у похідних умовах.

Через роки розробок та випробувань в екстремальних умовах FIRE-MAPLE змогла реалізувати потреби покупців на основі власного досвіду. Завдяки цьому пальники компактні, міцні, надійні і мають високий тепловий ККД. В асортименті пальника різної ваги, розміру та теплової потужності. Це дозволяє вибрати пальник як для базового табору, так і для складного сходження, де на рахунку кожен грам. При використанні перехідника пальника можуть працювати з балонами будь-якого стандарту.

Всі пальники FIRE-MAPLE пройшли серйозні випробування, завдяки чому отримали сертифікати РЄ та відповідають міжнародному стандарту ISO 9001:2000.

Посуд представлений наборами та окремими предметами, виконаними з анодованого алюмінію та нержавіючої сталі. Алюмінієвий посуд має високотехнологічне та міцне антипригарне покриття, зручне у використанні та довговічне.

На сьогоднішній день на виробничих потужностях компанії FIRE-MAPLE розміщують свої замовлення багато відомих брендів, таких як Pinguin, замовляючи деякі продукти компанії з маркуванням свого бренду.


Ваш кошик порожній!


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту