Газове обладнання для туризму


Газове обладнання для туризму


ЯКИЙ КУПИТИ ПАЛЬНИК ДЛЯ ТУРИЗМУ?


Можна сміливо стверджувати, що скільки існує людство, стільки існує туризм. Зокрема, древні кочові племена можна назвати першими туристами. І завжди у всіх племенах головним супутником туриста був вогонь. На ньому готували їжу, їм зігрівалися, освітлювали місце ночівлі та відганяли диких звірів. Протягом тисячоліть джерелом вогню незмінно залишалося багаття з дров та іншого рослинного палива. За всіх романтичних складових цього рішення він також має й істотні недоліки. Зокрема, дрова не завжди бувають на місці стоянки, а носити їх із собою досить проблематично через об'єм та вагу. А в дощові дні промокла деревину буває нелегко, а іноді й неможливо запалити. Важливим є й екологічний чинник, коли заради розведення вогню доводиться палити рідку рослинність, збіднюючи місцеву флору. Ну і врешті-решт, гілки, що горять, крім вогню виділяють сильну кіптяву, сильно забруднюючи посуд і пропалюють алюмінієвий посуд.


Починаючи з ХIХ століття з розвитком науки і техніки інженери зайнялися пошуком альтернативи старому доброму багаттю, лешеному всіх зазначених недоліків. Результатом пошуків стала розробка газових, рідинних та твердопаливних пальників. Миттєве та легке використання навіть усередині намету без диму при дуже легкому паливі практично не залишили класичному багаттю ніякої ніші крім естетичної.


Купити газовий пальник


Практично для будь-якого туристичного походу чи сходження ми рекомендуємо купити газовий туристичний пальник. Ця порада викликана тим, що це найбільш універсальний варіант обладнання для приготування їжі. Газовий пальник характеризується найпростішим використанням і практично не потребує обслуговування. Крім того, газ за інших рівних умов забезпечує забезпечує найбільшу потужність, а значить і найшвидший час приготування їжі. Дані пальники мають 2 основні різновиди, пов'язані з типом балона, що застосовується. Найбільш поширені пальники під балони з різьбленням Epi-Gas з об'ємом газу від 100 г до 450 г. Іншу менш популярну категорію представляють пальники під цанговий балон, у народі званий «дезодорант» з ємністю від 135 г до 220 г. Купити пальник під різьбовий балон є сенс у тому випадку, коли потрібна максимальна універсальність, можливість використання балона як підставка та максимальна ємність балона. Цангові балони майже в половину дешевші, але мають меншу міцність і їх неможливо використовувати як підставку. Зате є можливість купити портативну газову плиту з цанговим балоном у середині у спеціальній валізці.


Купити мультипаливний пальник


Для ще більшої універсальності можна купити паливний палив. Її конструктивна особливість дозволяє використовувати як різьбовий газовий балон, і рідке паливо на основі бензину. З такою конструкцією набагато простіше дістати необхідне для роботи пальника паливо і менше шансів залишитися без вогню. Єдиним недоліком мультипаливних пальників є досить висока ціна цієї високотехнологічної конструкції.


Купити спиртовий пальник


Якщо стоїть завдання знайти найдоступніший і невимогливіший пальник під найдешевше паливо, то варто купити спиртовий пальник. За рахунок повної відсутності будь-яких частин, що обертаються, і тонких деталей її можна вважати практично безвідмовною. А заправляти можна не лише дешевим спиртом, а й розчинником, абсентом, міцним самогоном, одеколоном і навіть народним глодом! Крім того, дане паливо легко дозувати та носити у різного роду флягах і навіть пляшках від мінеральної води. Будучи не під тиском і не так легко займається, на відміну від бензинової суміші для паливних пальників, дане паливо практично повністю безпечне. Полум'я цього типу пальників не найсильніше, але його достатньо щоб неквапливо закип'ятити воду і без пригорання приготувати їжу. Єдина небезпека спиртового пальника в тому, що в запаленому стані якщо випадково її перекинути, то її рідке паливо, що горить, може зробити пожежу. Найбільш якісний спиртовий пальник Tatonka може мати в комплекті вітрозахист, регулятор полум'я та спеціальну каструльку, в яку вона ховається.


Купити твердопаливний пальник


Ну і як запасний варіант на всі випадки життя варто купити твердопаливний пальник Esbit на схожому на сухий спирт паливі, але значно ефективнішому. Весь комплект має розмір пачки сигарет і абсолютно невимогливий до умов використання. Тому в екстремальних умовах, коли наявність вогню вирішує питання життя та смерті, дуже важливо мати цей виріб на підстрахування.


Як купити туристичний пальник?


Купити туристичний пальник можна у нашому київському магазині, де серед широкого асортименту та за підказкою наших досвідчених консультантів ви зможете вибрати ту модель, яка прослужить вам довгі роки та допоможе приготувати безліч смачних страв. Не маючи можливості заїхати до нас, ви можете замовити в інтернет-магазині кур'єрську доставку прямо вам під двері. Для мешканців інших населених пунктів працює доставка транспортною компанією.Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту