La Sportiva - взуття та скельні туфлі

La Sportiva - взуття та скельні туфлі

Історія італійської компанії La Sportiva налічує понад 90 років. Почалася вона у 20-ті роки 20 століття, коли італійський черевичок Нарчісо Діладіо почав робити дерев'яне та шкіряне взуття та продавати його у селищах фермерів та лісорубів. Заявити про себе як про бренд Нарчисо вперше вдалося в 1928 році на торговій виставці в Мілані.

Під час Другої світової війни взуттьовик перекваліфікувався на виготовлення армійського взуття. Тоді ж він придумав і запатентував технологію швидкого шнурування взуття, яке й зараз використовується багатьма виробниками взуття. Після закінчення війни на взуття сильно зріс попит і Нарчісо почав розширювати штат співробітників та відкривати точки продажу в інших регіонах та містах. Тоді компанія називалася Calzoleria Sportiva.

У 50-х роках син Нарчісо-Франческо почав будувати нову фабрику, яка працює й зараз. Саме на цій фабрикі почав розвиватися новий напрямок компанії - виготовлення лижного взуття, дуже популярного в ті роки. Бренд був названий La Sportiva і на черговій виставці в Мілані представив публіці колекції літнього взуття для ходьби по горах та зимовому лижному взутті. Оскільки черевики мали цілу низку інноваційних технологічних рішень, то вони миттєво привернули увагу спортсменів.

У 70-х роках La Sportiva стала займатися взуттям для ходьби по пересіченій місцевості та гірського туризму. Пізніше почало розроблятися взуття для скелелазіння, альпінізму, трекінгу, бігу по пересіченій місцевості. Так компанія стала одним із лідерів серед найкращих виробників взуття для різних спортивно-туристичних напрямків. А скельні туфлі La Sportiva вважаються найкращими у світі. Спортсмен будь-якої кваліфікації може вибрати потрібну модель будь-якого рельєфу. La Sportivaбула розроблена модель Mariacher - незвичайний черевик для скелелазіння, який став зразком для нових авангардних виробів для цієї спортивної дисципліни.

Всі колодки, що використовуються компанією, асиметричні, тобто максимально точно відповідають анатомії стопи. La Sportiva використовує як традиційні, і сучасні колодки. У традиційних вісь підошви проходить між великим та другим пальцем. У сучасних вона спрямована у бік великого пальця.

Для виготовлення взуття компанія використовує багато різних матеріалів. Насамперед це шкіра та замша найвищої якості, пофарбована лише натуральними барвниками. Для виготовлення верхівок туфель використовуються мікроволокно та синтетичні матеріали. Вони збільшують міцність та покращують водовідштовхувальні властивості взуття.

Так використовується синтетичне волокно Aramide, високотехнологічна синтетична шкіра Lorica, еластичне волокно Lycra, високотехнічна текстильна тканина Schoeller Dynamic. Матеріалом останнього покоління є Schoeller Keprotec - високотехнологічна поліамідна тканина, легка, але дуже міцна та стійка до стирання.

Також для виробництва взуття бренду La Sportivaвикористовується гума на основі мікроволокна Web Rubber та спеціальна підкладка для скельних туфель з різних матеріалів.


Ваш кошик порожній!


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту