Рюкзаки для туризму та трекінгу

У даній категорії немає товарів.


Рюкзаки для туризму та трекінгу

В цьому розділі каталогу нашого сайту ви можете вибрати рюкзаки для трекінгу або купити рюкзак для походів.

Наші консультанти професійно та з радістю допоможуть Вам у підборі екіпіровки для будь-яких пригод. Для наших клієнтів з інших міст України найшвидша доставка транспортною компанією. Наших клієнтів з Києва запрошуємо отримати вичерпну консультацію з усіх питань та придбати трекінговий рюкзак у нашому роздрібному магазині "Північна стіна".

Вирішили купити рюкзак для туристичного походу? Ми допоможемо вам зробити оптимальний вибір!

Якщо ви замислилися придбати туристичний рюкзак, то цей огляд вам дуже допоможе з вибором. Головне, що їх відрізняє від більшості рюкзаків іншого призначення, це високі показники обсягу. Середній об'єм рюкзака для подорожей 60 літрів. А найбільші рюкзаки цієї серії досягають об'єму цілих 120 літрів! При такому обсязі конструктивно ці рюкзаки мають доступ до основного відділення не тільки зверху, але і знизу, щоб не було необхідності витягувати весь вміст, щоб дістати річ, розташовану ближче до дна. Конструкція туристичного рюкзака дозволяє закріпити кілька речей, які не вміщуються в основне відділення. Їх можна розмістити під кришкою так званого верхнього клапана максимально випустивши стропи, а також під додатковими стяжками, для яких передбачені петлі по всій поверхні рюкзака. Загалом купувати трекінговий рюкзак необхідно тоді, коли потрібна наднадійна конструкція великого об'єму для багатоденних походів. Це може бути, наприклад, рюкзак для походу в гори або ліс.

Кому варто купити туристичний рюкзак?

Купити великий туристичний рюкзак є сенс для багатоденних походів, з великим запасом провізії та спорядження. Спеціальна конструкція спинки, шлейок та двох поясів (нагрудного та основного) допомагають розподілити вагу по всій спині, розвантажуючи плечі, на які в інших обставин ліг весь основний вантаж. З цієї причини спинка хоч і не має найбільш рекордних показників вентильованості, проте досить ефективно справляється з цими завданнями.

Чоловічий, жіночий та дитячий туристичний рюкзак

Не забули виробники і про потреби статей та віку. Якщо купити чоловічий туристичний рюкзак, то ви отримаєте велику місткість, вантажопідйомність та міцність. У той час, купуючи жіночий туристичний рюкзак, ви отримаєте максимально полегшену конструкцію, адаптовану під жіночу фігуру. Молодим туристам краще купити дитячий туристичний рюкзак замість того, щоб давати в похід неспеціалізовану дорослу версію маленького об'єму. Для того, щоб взяти з собою в подорож найменших, можна купити туристичний рюкзак-перенесення, обладнаний спеціальним кріслом і навісом, здатним захистити ваше чадо як від сонця, що палить, так і від зливи.

Чи є сенс купувати дешевий туристичний рюкзак?

Багато хто, не такі затяті туристи, ті, хто можливо, йдуть у перший свій похід і не знають, чи зачепить їх це захоплення, спантеличені купити дешевий туристичний рюкзак. Насправді цілком реально купити надійний недорогий рюкзак від одного з кількох українських виробників. Також можна купити туристичний рюкзак виробництва ближнього зарубіжжя, наприклад Чехії. При цьому ви отримаєте трохи вищу якість, яка прослужить довгі роки.

Де купити рюкзак для походу у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, в Україні?

У нашому магазині "Північна стіна" у Києві ви знайдете найширший вибір трекінгових рюкзаків та зможете купити саме ту модель рюкзака для походу, яка найкраще підходить саме вам. Для тих, кому немає часу відвідувати роздрібний магазин та хто впевнений у своєму виборі, є можливість замовити доставку Києвом кур'єром. Але якщо ви не мешкаєте у столиці, то ви можете замовити в інтернет-магазині доставку по Україні рюкзака для походу та отримати його у найближчому відділенні Нової Пошти чи іншої транспортної компанії вже завтра!


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту