Teva - якісні сандалії для міста та подорожей

Teva - якісні сандалії для міста та подорожей

Компанія Teva була створена у 1984 році. Якось молодий спортсмен здійснив переворот у взуттєвій промисловості, коли створив першу у світі спортивні сандалії. Ця ідея незабаром породила основу бренду, назва якого Teva . Пройшло більше 25 років, відколи компанія Teva зробила перші кроки. Компанія Teva (що розшифровується як «teh'-vah») усі ці роки працювала над тим, щоб створити для Вас приголомшливе взуття для екстремальних подорожей та пригод. Пристрасть компанії Teva лежить у створенні взуття, яке витримуватиме водну стихію.

За словами, творців взуття Teva , вода для них є парадоксом. З першого погляду це джерело життя, але це одночасно передбачає і якусь проблему. Будь-хто, хто колись відчував почуття крижаного холоду в ногах або мав справу з наскрізь промоклими шкарпетками, підтвердить цю двоїстість. Компанія Teva має два фундаментальні поняття - грати та захищати. Взуття Teva любить воду і водночас не боїться її. Навіть коли ваші ноги повністю занурені у воду, вони залишаться сухими і захищеними, що дозволить вам рухатися вперед і ніколи не зупинятися.

Маючи за плечима більш ніж 25-річний досвід, безцінні знання, майстерність та інноваційні технології, компанія Teva створює унікальне взуття для людей з усього світу.


Ваш кошик порожній!


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.

markerВідкрити карту